Crawford County Sheriff’s Department

4235 Alma Highway Van Buren, AR 72956
Phone: 479-474-2261    Fax: 479-471-3264

Inmates

Last Name
First Name

Inmate Name Race Sex Show Details
ADAMS, DAVID JACOB W MALE
AKHTAR, SKYLAR PAIGE W FEMALE
ALVERSON, DAVID CONRAD W MALE
ALVIDREZ, ERICK NMN W MALE
AMES, THOMAS UIL W MALE
ANSBRO, DAMON SCOTT W MALE
BAILEY, ANGELA DENISE W FEMALE
BARRERA, ERNESTO NMN H MALE
BASHAM, DILLON RAY W MALE
BATTLES, JAMESON R W MALE
BEAGLE, TIANNA KAYLENE W FEMALE
BEARD, BILLY JOE W MALE
BECERRA, JULIAN  H MALE
BELL, JOE HUGHIE W MALE
BERNA, EDDIE DEWAYNE W MALE
BIBB, CRYSTAL MARIE WHITE FEMALE
BLACKSHEAR, TERRY LEE W MALE
BLYTHE, BRANNSON TYLER W MALE
BONILLA, EDWARD ISIDORO H MALE
BONILLA, JEHOVANY  H MALE
BRASUELL, JEFFEREY GLEN W MALE
BRIGNAC, JACOBY ALAN DIRAI B MALE
BRIMBLE, MICHAEL JAMES W MALE
BROWN, KENNETH LEE W MALE
BRYSON, LUTHER SCOTT W MALE
BUCHANAN, MICHEAL ANTHONY B MALE
CALL, JEROMY MICHAEL W MALE
CANTRELL, TORIE RAE W FEMALE
CARDOZA, RAY KENNETH W MALE
CARPENTER, JOSEPH COREY W MALE
CARSON, LEOLA ELIZABETH W FEMALE
CERNIUS, KIMBERLY ANN W FEMALE
CHARITY, KACEY LYNN W MALE
CHILDERS, RITA LYNN W FEMALE
CLARK, KIRK ALAN W MALE
COLEMAN, LORETTA L W FEMALE
COLIRON, NOAH LANE W MALE
COLLINS, KEIFER CHRISTOPHER W MALE
CONNER, EDWARD WAYNE W MALE
COOK, ANDREW LEE W MALE
COOPER, DANIEL LEE W MALE
COTTON, CHARLES HENRY B MALE
COVEY, CODY OWENS W MALE
COWELL, JESSE WADE W MALE
COX, JEREMY LEE B MALE
COX, KENNETH DALE W MALE
CRAIG, JASON EDWARD W MALE
CROSSNO-DRAKE, KYLE LEE W MALE
CYPERT, STEVEN BRENT W MALE
DALY, SPENCER RAY W MALE
DARTER, SHANNON EUGENE W MALE
DAVIS, CLARK EUGENE W MALE
DAVIS, DWAYNE LEE W MALE
DAY, COOPER SINCLAIRE W MALE
DEAN, MATTHEW WADE W MALE
DELEON, LEOPOLDO  H MALE
DINSMORE, BRANDON TAYLOR W MALE
DIXON, THOMAS DEWAYNE W MALE
DOOLEY, JOSEPH ALAN W MALE
DRIGGS, BAILEY DAWN W FEMALE
DUNN, ANTHONY RYAN W MALE
DURKIN, JEREMY ROSS W MALE
EARLS, DAN ALLEN W MALE
EICHBERGER, NICOLE LEE W FEMALE
ELDRIDGE, DARIUS XAVIER B MALE
ESPINOSA-ESPINOSA, JOSE BERTIN H MALE
EVANS, LARRY RAY W MALE
EVANS, MICHAEL SHELDON W MALE
EVERLEY, GREG ALLEN W MALE
FISHER, CASANDRA ANN W FEMALE
FISK, PAUL BARRETT W MALE
FLATT, MICHAEL LEE W MALE
FOSTER, BRYAN FOREST W MALE
FOSTER, WALTER BENJAMIN W MALE
FRAZIER, DANIEL NMN W MALE
FREY, JAMES MICHAEL W MALE
GARIBAY, CHRISTOPHER CURTIS W MALE
GARRETT, TY SERVANDO W MALE
GARRIOTT, RICHARD DON W MALE
GILLIAM, KEVIN LEROY W MALE
GLOVER, RICHARD LANE W MALE
GOFORTH, JESSIKA LYN W FEMALE
GONZALES, VANESSA ROMERO H FEMALE
GONZALEZ, DENNIS JOSE W MALE
GOSS, CANDICE LEE W FEMALE
GOTHARD, JASON  W MALE
GOULET, WILLIAM ALLEN W MALE
GREEN, TITUS JOHN B MALE
GREGORY, LEVI PAUL W MALE
GRIEGO II, CHARLES GREGORY W MALE
GROSS, AARON BI RON B MALE
GUERRERO, JOSE CARLOS H MALE
HALE, JASON ELLMER B MALE
HALLADAY, WILLIAM LEE W MALE
HALLMAN, JERRY RAY W MALE
HALLMARK, JOHNNY RAY W MALE
HARDIN, ROBERT TY HENRY W MALE
HAYES, QUMAR DASHON B MALE
HAYWOOD, JEREMY DALE W MALE
HAZLETT, CHRYSTAL LAVON W FEMALE
HENDERSON, JASON PAUL W MALE
HENRY, BRITTANY KATHERINE B FEMALE
HENSON, JEFFREY LEE W MALE
HICKEY, JUSTIN LEE W MALE
HICKS, BARON COLBY W MALE
HICKS, LOUIS HENRY B MALE
HOLDER, ZACHARY ALEXANDER W MALE
HOLLEY, XAVIER ALEXANDER W MALE
HOLSTED, CHADRICK LEE W MALE
HOLSTED, MARK ALAN W MALE
HONEYCUTT, HARVEY LEE W MALE
HOOVER, JOSEPH MORTICAE W MALE
HUDDLESTON, JOSEPH WALTER W MALE
HUDSON, JOSHUA ZANE W MALE
HURST, NATALIE LORENE KAY W FEMALE
HYATT, MARK ANTHONY W MALE
INMON, STEVEN RAY W MALE
INTHAVONG, ANOUSITH MIKE A MALE
JACKSON, STEVEN CHARLES W MALE
JEFFCOAT, TIMOTHY GENE W MALE
JOHNSON, DINA LYNN W FEMALE
JONES, BRENT  LEE W MALE
JONES, JOHN HENRY W MALE
JONES, RICARDO ANTHONY B MALE
JONES, TIMOTHY PAUL W MALE
JOY, ELIJAH KEVIN W MALE
JULIAN, BRADLEY DEWAYNE W MALE
KELLEY, BRAD WILSON W MALE
KEMP, AMANDA KAY W FEMALE
KIMBLEY, CODY EUGENE W MALE
KIRKWOOD, MATTHEW WAYNE W MALE
LANPHEAR, GREGARY SCOTT WHITE MALE
LAW, HAROLD MATSON W MALE
LEACH, DAKOTAS WINTER RAIN W MALE
LEE, WILLIAM ZACHARY W MALE
LEFEBRES-ALVAREZ, MIGUEL ANGEL W MALE
LEWIS, KRISTEN DANIELLE W FEMALE
LOGAN, JOSIAH EMMANUEL B MALE
LOWE, JAMAR T M MALE
MAHONE, MALCOLM JALEEL BLACK MALE
MARABLE, APRENTICE DAZMONE BLACK MALE
MARTIN, JIMMY LEE W MALE
MASON, NICKOLAS DAYTON W MALE
MCBRIDE, CHRISTOPHER KELLY W MALE
MCBROOM, ASHLEY  W FEMALE
MCCABE, ARNOLD LEE W MALE
MCCORKLE, RICHARD THOMAS W MALE
MCGRAW, TERRY EMMETT W MALE
MCMULLIN, PARKER F W MALE
MILES, RENEE L B FEMALE
MILLER, AMANDA RENEE W FEMALE
MILLER, JESSICA DEANNA W FEMALE
MILLER, ZACKARY BLAKE W MALE
MILLIRON, JAMES ALLEN W MALE
MOFFETT, HAILEY RAIN W FEMALE
MONROE, LUCAS GENE W MALE
MOOG, RICHARD C W MALE
MOORE, DAVID LEE W MALE
MOORE, PHILLIP WAYNE W MALE
MOORE, TRAVIS WAYNE W MALE
MORRIS, CHARLEY RAY W MALE
MORRIS, WILLIAM MICHAEL W MALE
MYERS, PHILLIP WESLEY W MALE
NANCE, AMOS MOSES W MALE
NEWTON, WILLIAM PRESLEY W MALE
NOBLITT, JERRY MACK CATLETT W MALE
NUNEZ-CORTEZ, ALEJANDRO  H MALE
OMALLEY, JESSICA MAE W FEMALE
ORICK, JAMIE RAY W MALE
ORTIZ-CRUS, RODRIGO  W MALE
OSBORNE, JAMES SHANNON W MALE
OVERBY, ROBERT GLEN W MALE
PACHECHO-URIBE, VICTOR MAURICIO H MALE
PALMER, ETHAN WAYNE W MALE
PAPASAN, ALAN RAY W MALE
PARSONS, GARY W W MALE
PARVIN, LILY ANN W FEMALE
PATE, ROBERT WAYNE W MALE
PATINO-SUFFRON, ARMANDO GREGORY H MALE
PENSE, LLOYD DICKSON W MALE
PETERSON, CLIFTON THURMAN W MALE
PHENIS, LEVI LOGAN W MALE
PILGRIM, CHRISTOPHER PRINCE B MALE
PITTS, DAVID VAN W MALE
PIXLEY, TINA MARIE W FEMALE
PLONSKI, JUSTIN MICHAEL W MALE
POUND, AERIAL ELICIA MARIE I FEMALE
PRESCOTT, AMBER RENAE W FEMALE
PRESCOTT, TYLER DARREL W MALE
PRESTON, MONICA JOHANNA W FEMALE
PURYEAR, MICHAEL CLAYTON B MALE
RAMSEY, PAUL WESLEY W MALE
RAPIER, JOSHUA PAUL W MALE
RATCLIFF, JEREMY GLENN W MALE
RAY, DYLAN ANTHONY W MALE
REEVES, PATRICK SHANE W MALE
RICHARDS, RICHARD EUGENE W MALE
RICHARDSON, TERRY WAYNE W MALE
RIDENOUR, JIM ADRON W MALE
RIGGINS, REO DEL REESE W MALE
RILEY, HOWELL NELSON W MALE
ROBERTSON, CALEB AUSTIN W MALE
ROBERTSON, JEFFERY TRUMAN W MALE
ROBERTSON, RYAN DUANE W MALE
ROBINSON, CHARLES GILBERT B MALE
ROBINSON, MEGAN ELIZABETH W FEMALE
ROCK, JASON KENNY W MALE
ROGMAD, JAMES RUWOT U MALE
ROJAS, RANDY TULIO W MALE
ROLING, MARCUS SLADE W MALE
ROLLINS, DAVID MICHAEL W MALE
ROSE, NATHAN JAMES W MALE
ROY, DEBRA LEA W FEMALE
SANDS, BRANDON DUANE W MALE
SCHNEIDER, PAUL CARSON W MALE
SCHOENING, BRITTNEY NICHOLE W FEMALE
SCOTT, ATHENA NICOLE W FEMALE
SCOTT, JOSHUA CHARLES W MALE
SERJEANT, KEVIN NMN W MALE
SHARRAH, RICKY DEAN W MALE
SHAVALIER, TROY JUSTIN W MALE
SHELTON, CHRISTOPHER RAY W MALE
SHERFIELD, ANTHONY RAY W MALE
SHOOK, AUSTIN  W MALE
SHOPFNER, JESSICA FEY W FEMALE
SIMMONS, JAMAL ANTHONY B MALE
SIMONS, DAVID JOSEPH W MALE
SIVAGE, MELISSA KAY W FEMALE
SLACK, JACOBB DILLON W MALE
SLAVENS, RAVEN MICHELLE W FEMALE
SMITH, ANDREW FRED W MALE
SMITH, BRANDON M B MALE
SMITH, BRYAN DALE W MALE
SMITH, COLBY BRANDEN W MALE
SNOW, DUSTIN WILLIAM W MALE
SOSEBEE, KYLE STEPHEN W MALE
SPARKS, JIMEL JODINE B MALE
SPAULDING, BRANDON M W MALE
STAFFORD, VAN CLAYBURN W MALE
STEDMAN, SAMMY JOE W MALE
STILL, KADIN ALLEN W MALE
STILL, STACIE RENAE W FEMALE
STILLS, STEVEN RAY W MALE
STOCKTON, RICHARD THOMAS W MALE
STONE, CHARLEY EDWARD ALEX W MALE
STONE, ROBERT LEE W MALE
STOUFFER, ROBERT BRIAN W MALE
STRONG, DAVID ALAN W MALE
STUDIE, RANDY DEWAYNE W MALE
SWAN, DENNIS STEWART W MALE
TAYLOR, THOMAS WESLEY WHITE MALE
TENNYSON, WESLEY HERBERT W MALE
THAVISAY, MACK NMN A MALE
THOMAS, JOSHUA JAMES W MALE
THOMAS, SHANNON DUANE B MALE
THORTON, THERESIA SUE W FEMALE
TICE, BILLY GERALD W MALE
TICE, ETHAN ERIC W MALE
TICE, HARL ETHAN W MALE
TISDALE, PHILLIP MICHAEL W MALE
TORRES, DIAGO LUIS W MALE
TRIPLETT, TERRANCE JAMON B MALE
TURMAN, HUNTER COLE W MALE
TURNER, MICHAEL PAUL W MALE
TURNER, ROCKY DUANE W MALE
UMHOLTZ, NATHAN LEE W MALE
URIBE, ROGER DALE W MALE
VAHLDICK, JONATHAN JOSEPH W MALE
VALENCIA, RANDY EUGENE W MALE
VANOVER, JAMES LANDON W MALE
VASQUEZ, JUANA  H FEMALE
VILLANUEVA-PARGA, ALAN M H MALE
WALKER, KENNETH DEAN W MALE
WALLACE, NATHAN RYAN B MALE
WARD, ARYAWNA MAKAYLA W FEMALE
WARE, ANGELLA RENE B FEMALE
WEAVER, KEILA DENISE W FEMALE
WEBER, JEREMY DANIEL W MALE
WEST, BRANDON DESHAWN B MALE
WIGINGTON, PAUL WINFORD W MALE
WIGINTON, DAMIEN JAMES W MALE
WILHITE, BRANDY LEE W FEMALE
WILLIAMS, CHRISTOPHER JAMES W MALE
WILLIAMS, VICTORIA BAILEY W FEMALE
WILLSON, RONALD WAYNE W MALE
WILSON, CHARLES JOSEPH W MALE
WILSON, TYLER WADE W MALE
WINN, CHRISTIAN JEFFERSON W MALE
WORST, SANDRA MARIE W FEMALE
WRIGHT, JEREMY LEON W MALE
WYLIE, JAMES DANIEL W MALE
YOUNG, LISA RENEE W FEMALE
Last Updated: 5/29/2022 3:30:02 AM